Witaj na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
5slide

Figury ogrodowe tworzymy z pasją

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jednej bądź niewielkiej liczby figur ogrodowych zajrzyj na nasz sklep allegro.  Dział sprzedaży detalicznej zapakuje i wyśle na wskazany adres wybraną przez Ciebie figurę ogrodową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

By dokonać zakupu przejdź na nasz profil allegro. Znajdziesz tam pełną ofertę detaliczną, informacje na temat realizacji zamówienia i kosztów wysyłki.

Figury ogrodowe tworzymy z pasją

Udekoruj swój ogród trwałymi i pięknymi dekoracjami z betonu. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli donic, postaci, słodkich zwierzaków i tematycznych figur ogrodowych, które nadadzą charakter przestrzeni wokół domu. Zainspiruj się! Stwórz ogród japoński, klasyczny ogród z krasnalami lub szalone, doniczkowe patio.

Nasza praca to zarazem nasza pasja. Z pasją z kolei wiąże się jakość 🙂 Cały proces produkcji to ręczna robota. Sami tworzymy formę, wylewamy figury, poprawiamy detale i malujemy. Każda figura sprawdzana jest pod kątem jakości zanim opuści dział produkcyjny.

Kupuj z dostawą do domu

Nasze produkty dostępne są w całej Polsce. Zakupu można dokonać online na naszym profilu allegro lub osobiście w naszej siedzibie Max-Bruk Szalejów Górny 60a 57-300 Szalejów Górny k. Kłodzka. Figury ogrodowe wysyłamy dobrze zabezpieczone przesyłką kurierską. Koszt przesyłki zależy od wielkości przesyłki i jest opisany szczegółowo na naszych aukcjach.

Masz pytania dotyczące produktów? Odwiedź naszą zakładkę FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zadzwoń tel. 667 702 499. Możesz również napisać na adres kamilakbd@interia.pl.