Witaj na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
5slide

Firma z wieloletnią tradycją

Max Bruk Szalejów Górny

Jesteśmy producentem figur ogrodowych z najwyższej jakości białego cementu 52.5. Pracujemy z pasją. Oferujemy wysokiej jakości dekoracje ogrodowe, pellet, korę i ziemię ogrodową. Chętnie współpracujemy hurtowo z przedsiębiorcami w całym kraju i za granicą. Cechuje nas dbałość o szczegóły transakcji i jakość produkowanych figur ogrodowych. Pracujemy od podstaw. Własnoręcznie tworzymy formy, kontrolujemy proces produkcji i wykończenie. Zapraszamy do owocnej współpracy w miłej atmosferze.

Napisz lub zadzwoń

Telefon: 512 836 110
maxbruk83@wp.pl

Szalejów Górny 60e, 57-300 Szalejów Górny k. Kłodzka
Zapraszamy od poniedziałku do soboty

Sprawdź naszą ofertę

Znajdziesz tu szczegóły dotyczące współpracy hurtowej. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na więcej niż kilka sztuk produktów zajrzyj tu. Dowiesz się jak wygląda taka współpraca, jakie korzyści oferujemy naszym kontrahentom i szczegóły na temat dostawy do Twojej firmy.

Oferowany przez nas pellet jest wyłącznie najwyższej jakości. Z tony tego eko-paliwa powstaje tylko ok. 3 kg popiołu! Produkt sprzedajemy w workach o wadze 15kg. Przy większych zamówieniach dowozimy do domu i firmy. Dowiedz się więcej.

Pracujemy nad nowymi wzorami przez cały rok dlatego jeśli chcesz otrzymać aktualną, pełną ofertę figur ogrodowych napisz do nas. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą na stronie przejdź do podstrony z naszym katalogiem figur.