Witaj na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
3slide

Zamówienia hurtowe figur ogrodowych

Zapraszamy do współpracy centra ogrodnicze, markety budowlane oraz wszystkie podmioty związane z branżą ogrodniczą lub dekoratorską. Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie dlatego by złożyć zamówienie hurtowe prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 512 836 110. Podczas rozmowy przekażemy najważniejsze informacje o współpracy i ustalimy miejsce dostawy. Jeśli otrzymamy zamówienie bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego, to my się skontaktujemy.

Preferujemy wcześniejszy kontakt.

Chcemy się lepiej poznać zanim zaczniemy współpracę. Tylko współpraca na zasadach wzajemnego szacunku i dobrego przepływu informacji pozwoli odnieść sukces nam i naszym kontrahentom. Ponadto każde zamówienie musi zostać potwierdzone.

Jak otrzymać katalog figur?

Napisz do nas używając formularza kontaktowego na stronie lub zadzwoń pod numer 512 836 110. Dostarczymy katalog z ofertą cenową na wybrany adres e-mail lub adres domowy.

Korzyści ze współpracy

Znamy rynek ogrodniczy w kraju i za granicą. Jeśli chcesz zacząć przygodę w tej branży i nie masz pewności jak konstruować swoje pierwsze zamówienie – pomożemy. Znamy gusta klientów detalicznych w obrębie 16 województw. Wybierzemy top sprzedające się produkty w Twojej okolicy. Co więcej, skonsultujemy strategię sprzedaży produktów, które u nas kupujesz by Twój biznes osiągnął satysfakcjonujące wyniki.
Jeśli masz już doświadczenie w handlu figurami betonowymi i dekoracjami ogrodowymi możesz złożyć zamówienie na gotowym formularzu dostępnym poniżej:

Stali Klienci - w biznesie jesteśmy fair

Z Max-Bruk współpracuje się dobrze. Warto współpracować z nami dłużej ponieważ stosujemy branżowe zasady fair play. W praktyce oznacza to, że będąc naszym stałym klientem nie sprzedamy towaru innej firmie działającej w Twojej okolicy – zyskujesz wyłączność rynkową na nasze produkty. Stali klienci mogą również liczyć na dodatkowe benefity w postaci gwarancji niezmienności ceny czy bezpłatnej wymiany uszkodzonego towaru.

Oko w oko z Max-Bruk

Jeśli masz własny transport lub po prostu jesteś w okolicy odwiedź naszą siedzibę w Szalejowie Górnym k. Kłodzka. Mieszkamy na miejscu. Chętnie zaprezentujemy nasze produkty i porozmawiamy o współpracy. Jeśli dokonasz zakupu pomożemy w zapakowaniu figur ogrodowych do Twojego pojazdu.
Będąc u nas osobiście masz możliwość obejrzenia pełnej oferty produktów związanych z ogrodem takich jak kora, kamień dekoracyjny czy ziemia ogrodowa. W naszej ofercie znajduje się również wysokogatunkowy pellet do ogrzewania domu.

Zapraszamy do nas:
Max-Bruk Krzysztof Kudlak
Szalejów Górny 60a
57-300 Szalejów Górny k. Kłodzka

Wybierz interesujące Cię produkty i złóż zamówienie

Nasza oferta jest szeroka. By zrealizować zamówienie będziemy potrzebować nazwy i numeru każdego produktu, który chcesz zamówić. Informacje te umieszczone są w katalogu pod zdjęciem figury ogrodowej. Aby złożyć zamówienie wypełnij nasz formularz dostępny poniżej lub prześlij wypisaną samodzielnie listę produktów na adres e-mail maxbruk83@wp.pl. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt naszej strony internetowej.